Siła dodatków – pomysłowe dekoracje

Łazienkę możemy uznać za w pełni urządzoną, gdy wyposażymy ją we wszelkie niezbędne akcesoria. Jeżeli swoje miejsce znalazły w niej już meble, umywalka czy wanna, to czas na dodatki, które również mają duże znaczenie.

Minimalizm i glamour

Żadna łazienka nie może obejść bez baterii, dzięki którym możemy korzystać z wody. Choć każda z nich ma takie samo zastosowanie, to różnią się między sobą formą i reprezentują różne style. Bateria łazienkowa ścienna może być prosta, minimalistyczna i sprawdzić się w nowoczesnej łazience. Bateria stylizowane będzie idealnym dopełnieniem łazienek w stylu retro, klasycznych i glamour. Łazienka to także miejsce, w którym dobrze będą się prezentować ciekawe w formie lampy – mogą one być zarówno bardzo proste w formie albo bogato zdobione żyrandole. Ważne miejsce w naszych łazienkach zajmują także różnego rodzaju pojemniki.

Pomysłowe dekoracje

Te przeznaczone na mydło, szczoteczki do zębów i inne drobiazgi to często eleganckie cacka, które mają bardzo duży wpływ na to, jak łazienka się prezentuje. Jej niezaprzeczalną ozdobą mogą też być ręczniki – ważne, aby je odpowiednio wyeksponować i znaleźć dla nich miejsce, które podkreśli ich urodę. Ocieplić wnętrze pomogą między innymi dywaniki i wszelkie dodatki wykonane z tkanin. Ściany w tym pomieszczeniu także nie muszą być puste – nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyozdobić je obrazami czy fotografiami, tworząc w ten sposób własną minigalerię. Łazienka może być najbardziej klimatycznym miejscem w naszym domu

Author: Kaktus z Lidla