Gdzie zawiesić podświetlane lustro?

Gdzie zawiesić podświetlane lustro? Gdzie będzie odpowiednie miejsce na tego typu dodatki? Gdzie powinno znaleźć się podświetlane lustro w łazience? A gdzie w garderobie lub w naszej sypialni? – to bardzo często pojawiające się pytanie. Ty również szukasz na nie odpowiedzi? W takim razie koniecznie zapoznaj się z treścią poniższego tekstu, ponieważ może okazać się dla Ciebie źródłem przydatnych informacji!

Montaż podświetlanego lustra w łazience

Łazienka to miejsce, w którym najczęściej wykorzystuje się podświetlane lustra i nie ma co się dziwić, ponieważ są w stanie ułatwić nam wykonywanie codziennych zabiegów higienicznych, czy nawet makijażu. Aby jednak podświetlane lustro sprawdziło się w powierzonych mu zadaniach, powinniśmy postawić na odpowiedni montaż. Na pewno godne uwagi będzie wykorzystanie ścian znajdujących się nad umywalką, czy blatem, ale nie tylko. Bardzo dobrym wyborem może okazać się powieszenie lustra między szafkami łazienkowymi.

Montaż podświetlanego lustra w garderobie 

Podwieszane lustro sprawdza się także w wielu innych miejscach i jednym z nich jest garderoba. W tym przypadku odpowiednio powieszone lustro będzie w stanie ułatwić nam ubieranie się, zwłaszcza jeśli w czasie wyboru poszczególnych elementów ubioru lubimy się przeglądać. Na pewno montaż przebiegnie sprawnie, jeśli weźmiemy pod uwagę miejsca, które są łatwo dostępne i na odpowiedniej wysokości.

Montaż podświetlanego lustra w sypialni 

Niestety nie każdy z nas może pozwolić sobie na aranżację osobnej garderoby, więc w takich przypadkach często podświetlane lustra montowane są w sypialni. W tym przypadku to, gdzie zostanie dokładnie umieszczone, zależy od nas, jak również od samej aranżacji danego pomieszczenia. 

Jeśli sypialnia została wzbogacona o toaletkę, to na pewno podświetlane lustro powinno znaleźć się bezpośrednio nad nią, ponieważ to ułatwi codzienny makijaż, czy inne zabiegi pielęgnacyjne. Oczywiście nic nie stoi też na przeszkodzie, by lustro stało się jedną z ciekawszych dekoracji w naszej sypialni i w tym przypadku możemy wziąć pod uwagę montaż zwierciadła nad komodą.

Author: Kasia Szczur-Sylvian