Fakro schody dachowe – mnóstwo możliwości

Fakro schody dachowe są ciekawym rozwiązaniem łączącym w sobie funkcjonalność i niepowtarzalny desing. Dzięki nim uzyskasz swobodny dostęp do strychu bez konieczności zmiany estetyki wnętrza i bez potrzeby utraty cennej powierzchni użytkowej. Przeczytaj, dlaczego dobrym rozwiązaniem są schody dachowe marki Fakro.

Fakro schody dachowe – praktyczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie

Składane schody strychowe są bardzo popularne. Jest to rozwiązanie stosowane zwłaszcza przez użytkowników, którzy cenią sobie otwarte przestrzenie i funkcjonalne rozwiązania. Schody dachowe chowane w stropie są idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy dostęp do poddasza jest z pomieszczenia o małej powierzchni, a schody będą zajmowały zbyt dużo miejsca lub zaburzają układ wnętrza.

Fakro schody dachowe są świetnym rozwiązaniem także w sytuacji, gdy inwestor nie chce montować w pomieszczeniu tradycyjnych schodów, które zabierają bardzo dużo miejsca. Kolejną zaletą jest to, że idealnie dopasowują się do wnętrza – po złożeniu są niemal niewidoczne, a cała przestrzeń może być w dowolny sposób urządzona. Dlatego takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w wąskich korytarzach lub na klatach schodowych.

Dlaczego warto zakupić Fakro schody dachowe?

O zaletach schodów dachowych marki Farko można wiele pisać. Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać to funkcjonalne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie.

  1. Można wykonać wejście na strych w dowolnym miejscu poddasza i nie ma to wpływu na przestrzeń mieszkalną.
  2. Można zyskać dodatkowa przestrzeń, którą zajęłyby tradycyjne schody.
  3. Prosty i łatwy montaż, który nie wymaga specjalnych umiejętności.
  4. Łatwa obsługa – mają mechanizm obciążający klapę, dzięki temu ich otwieranie i zamykanie nie sprawia większych trudności.  

W sklepach jest bardzo duży wybór modeli Fakro schodów dachowych, dzięki temu można je z łatwością dopasować do aranżacji wnętrza. Długość drabinki w schodach jest regulowana, dzięki temu można ją dopasować do potrzeb.

Author: Kasia Szczur-Sylvian