Zlewozmywak + bateria = całość

Urządzając kuchnię, bez względu na to, czy ta będzie otwarta na salon, czy zaplanujesz ją jako osobne pomieszczenie, musisz mieć na uwadze, że bateria do zlewu kuchennego musi pasować. To obecnie nie ulega żadnej wątpliwości. Podkreślają to nie tylko projektanci wnętrz, ale również producenci tego typu asortymentu. Często, aby zdjąć z barków klientów kłopot doboru odpowiedniego odcienia kranu, oferują im gotowe zestawy, które ci mogą zamontować w swoich kuchniach. Co jednak, jeśli znalazłaś zlew, jednak nie posiada on w zestawie baterii? Na co powinnaś zwrócić uwagę poszukując odpowiedniego elementu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym tekście.

Czy stal to jedyny wybór?

Przeglądając ofertę producentów armatury kuchennej, śmiało można stwierdzić, że nadal najczęściej oferują baterie w kolorze stali. te jednak nie zawsze będą pasowały do wystroju Twojej wymarzonej kuchni. Warto zatem poszukać produktu, który idealnie wpasuje się kolorystycznie. Mowa tutaj nie tylko o meblach i kafelkach, ale również o samym zlewie. Musisz o tym pamiętać, szczególnie w momencie, kiedy zlewozmywak będzie częścią otwartej przestrzeni. Widoczny z salonu musi pasować do reszty.

Jeżeli marzy Ci się designerska kuchnia, pamiętaj, że możesz zgłosić sie do producenta, aby ten wyprodukował specjalnie dla Ciebie wylewkę w charakterystycznym kolorze. Ta może być np. niebieska, czerwona, czy żółta. Na takie jednak decydują się bardzo odważne osoby, które nie boją się zabawy kolorami. Czy jesteś taką osobą? Na to pytanie odpowiedz sobie sama.

Author: Sukulent z Biedronki