Zestawy prysznicowe natynkowe czy podtynkowe?

Remontujesz łazienkę i nie wiesz, na jakie wyposażenie prysznica się zdecydować? Zanim zaczniesz wybierać wzór i wykończenie baterii, musisz wybrać sposób montażu zestawu. Chcemy maksymalnie ułatwić Ci to zadanie! Czym różnią się zestawy prysznicowe natynkowe od kompletów podtynkowych? Sprawdź i znajdź wariant idealny do Twojej łazienki! 

Zestawy prysznicowe natynkowe – klasyka zawsze w modzie

Zestawy prysznicowe natynkowe przypadną do gustu zwolennikom klasycznego wzornictwa. Przeznaczone do montowania na ścianie zestawy dobrych marek dostępne są w przeróżnych formach, począwszy od standardowych, poprzez minimalistyczne, na stylizowanych na retro kończąc, co pozwala na tworzenie w łazience ciekawych aranżacji. Ponadto, w razie awarii możesz swobodnie dostać się do wszystkich elementów zestawu bez konieczności naruszania płytek. Zestawy prysznicowe natynkowe często dostępne są z funkcjonalnymi deszczownicami, dzięki którym wizyta pod prysznicem może stać się odprężającą sesją relaksacyjną.

Nowoczesne zestawy podtynkowe

Nade wszystko cenisz minimalizm? Szukasz wyposażenia do bardzo małej łazienki, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota? W takim razie z pewnością zainteresują Cię zestawy podtynkowe. W tego typu zestawach wszystkie elementy instalacyjne schowane są za płytkami lub innymi okładzinami ściennymi. Na ścianie znajdują się jedynie słuchawki, deszczownice, dysze oraz elementy pozwalające kontrolować strumień wody. Tego typu rozwiązanie podkreśli nowoczesny charakter przestrzeni. 

Author: Szpak Mateusz