Wyposażenie prysznicowe dla wymagających

Wyposażenie prysznicowe to podstawowe elementy łazienkowej aranżacji wpływające zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę pomieszczenia. Czołowi producenci armatury łazienkowej oferują ciekawe produkty, dzięki którym zwyczajny prysznic staje się domowym SPA. Jakie rozwiązania są obecnie na czasie? Sprawdź!

Zestawy podtynkowe, czyli wyposażenie prysznicowe do minimalistycznej łazienki

W nowoczesnych aranżacjach już od kilku sezonów dominuje minimalizm. W łazience starannie zaprojektowanej w myśl zasady „mniej znaczy więcej” doskonale sprawdzi się wyposażenie prysznicowe o podtynkowej budowie. Nowoczesne baterie montowane są w taki sposób, aby dysze, deszczownice i słuchawki znajdowały się na zewnątrz, ale elementy konstrukcyjne były starannie ukryte za okładziną ścienną. Natynkowy zestaw prezentuje się elegancko i nie zajmuje wiele miejsca.

Ulubiona muzyka pod prysznicem

Wyposażenie prysznica nie musi ograniczać się do elementów służących do odświeżania ciała. Dzięki kabinom z zbudowanym wodoodpornym systemem audio, każda wizyta pod prysznicem będzie źródłem czystej przyjemności! Innowacyjne głośniki łączą się z telefonem, co pozwala na włączanie ulubionych utworów.

Prywatna sauna w łazience

Aby odprężyć się i zregenerować siły, nie musisz już odwiedzać salonów SPA. Wszystkiego, czego potrzebujesz, aby w pełni się zrelaksować, dostarczy Ci Twoja łazienka! Systemy parowe, dysze masujące, regulowane deszczownice z funkcją chromoterapii to tylko część ciekawych rozwiązań, które znajdziesz w innowacyjnych prysznicach.

Author: Szpak Mateusz