Wyposażenie łazienki

Chcesz mieć w łazience wszystko, co tylko wymyślili projektanci w obszarze sanitariatów? Czeka Cie całkiem spory wydatek. Zacznijmy od umywalki. Jeśli masz dużą łazienkę, możesz zamontować dwie, albo nawet trzy umywalki. To rozwiązanie jest powszechne w rodzinach, w których dochodziło do porannych spięć, kto ma jako pierwszy skorzystać z łazienki. Dwie umywalki dają możliwość spotkania w łazience dwóch osób. A trzecia? Możesz ja zamontować odpowiednio niżej, dla swojego dziecka. Warto jednak podkreślić, ze takie rozwiązanie, nie jest w ogóle możliwe w mało powierzchniowym mieszkaniu w bloku. Raczej stosuje się je w domach jednorodzinnych.

Kompaktowy WC

Kolejny element, to kompakty WC montowane najczęściej ze spłuczką. Kompakty stały się popularne, ponieważ wszystkie urządzenia montuje się na stałe w ścianie i dzięki zabudowie, w ogóle ich nie widać. Kłopot pojawia się natomiast w momencie awarii.Nie raz zdarzało się, że właściciel mieszkania musiał burzyć cała ścianę , aby dostać się do poszczególnych elementów spłuczki. Najlepiej więc, zdecydować się na wysokiej jakości urządzenie, które jest mało awaryjne. W przeciwnym wypadku możemy być narażeni na niepotrzebne i niemałe koszty.  Obok kompaktu dobrze jest zamontować bidet, który z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny, również w Polsce.

Dodatki

Oprócz tego o wystroju naszej łazienki świadczą również dodatki, takie jak wieszak łazienkowy na ręczniki, ciekawa mydelniczka czy też atrakcyjny dywanik przed wanną lub ładny kosz na pranie.

Author: Pan Kleks