Wielki pojedynek: wanna kontra prysznic

Urządzając łazienkę od podstaw, musimy podjąć wiele ważnych decyzji, które będą rzutować na estetykę aranżacji i komfort użytkowania łazienki. Jedną z najważniejszych spośród nich jest wybór wanny lub prysznica. Dzisiaj przyjrzymy się obu rozwiązaniom. Które z nich sprawdzi się lepiej w Twoim mieszkaniu? Jaka wanna będzie strzałem w dziesiątkę w dużej łazience? Dlaczego w minimalistycznym wnętrzu celująco zdadzą egzamin zestawy prysznicowe podtynkowe Grohe? Sprawdź!

Wanna dla fanów leniwego relaksu

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na wieczorny relaks, niż gorąca kąpiel w dużej wannie? Nie da się zaprzeczyć, że półgodzinna kąpiel z pianą pozwala się wyciszyć, zregenerować i odprężyć. Efekt wieczornej sesji relaksacyjnej będzie jeszcze lepszy, kiedy klasyczną wannę zastąpisz modelem z hydromasażem. W modnych, dużych łazienkach odchodzi się obecnie od przyściennych wanien na rzecz wolnostojących, wysokich modeli. Warto mieć jednak świadomość, że utrzymanie tego typu urządzeń w nienagannej czystości jest dość wymagające. Ponadto, z wyboru wanny z pewnością będą zadowoleni rodzice małych dzieci.

Nowoczesny prysznic – zestawy podtynkowe Grohe dla wymagających

Wydaje Ci się, że prysznic musi być przeznaczony jedynie do szybkiego odświeżenia? Nic bardziej mylnego! Nowoczesne prysznice skonstruowane są w taki sposób, aby maksymalnie uprzyjemniać czas spędzony w łazience. Deszczownice, efektowne podświetlenia, funkcje sauny, hydromasaże i wbudowane głośniki to tylko część udogodnień, w jakie może być wyposażony prysznic.

Prysznice celująco zdają egzamin w małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Designerskie prysznice pozbawione brodzika i wyposażone w zestawy podtynkowe Grohe świetnie się prezentują, są niezwykle funkcjonalne i nie przytłaczają kompozycji. Szczególnie modnym i ciekawym rozwiązaniem, które przypadnie do gustu wszystkim trendsetterom, jest montaż prysznica we wnęce lub kabiny typu walk-in.

Wymieniając walory pryszniców, nie sposób nie wspomnieć o ich uniwersalności. Prysznice z podłogowym odpływem doskonale sprawdzą się w łazienkach zarówno miłośników wysmakowanego designu, jak i osób starszych i mających problemy z poruszaniem się.

Author: Szpak Mateusz