Trudne zadania, z którymi musi poradzić sobie bateria do zlewu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, ile musi znosić bateria do zlewu? Mycie naczyń, mycie warzyw i owoców, napełnianie garnków wodą – to tylko niektóre czynności, z którymi musi sobie poradzić. Jeśli zdacie sobie sprawę z faktu, że powinna być jeszcze reprezentatywna, zaczyna się gorączkowe poszukiwanie odpowiedniego modelu.

Jesteś na etapie urządzania i kuchni i również poszukujesz idealnego rozwiązania? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś, ponieważ w dzisiejszym wpisie zajmiemy się rozmaitymi możliwościami, jakie daje rynek baterii zlewozmywakowych. Jeśli jesteś ciekaw, co mamy do powiedzenia, zachęcamy do lektury.

Na jaką baterię postawić? Co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Jednym z egzemplarzy, który coraz chętniej wybierany jest przez użytkowników, jest bateria posiadająca ruchomą i wyciągana wylewkę. Zastanawiasz się, czy taki rodzaj spełni Twoje oczekiwania? Zapewniamy Cię, że tak. Okazuje się bowiem, że wyciągana wylewka znacznie ułatwia pracę w kuchni. Nie tylko jest efektywniejsza, ale również pozwala na sprawne umycie naczyń, czy opłukanie warzyw i owoców. Co więcej, gospodynie domowe cenią ją za to, że mogą napełniać naczynia, nie wkładając ich uprzednio do zlewu. Jak to możliwe? Ruchoma wylewka ma bowiem zasięg około 150 cm, spokojnie zatem można operować nią poza zlewem.

Innym rodzajem baterii zlewozmywakowej, która z pewnością przypadnie do gustu niejednej pani domu jest bateria dwuuchwytowa. Na czym polega jej praca? Wspomniana bateria posiada dwa kurki, dzięki którym regulujemy temperaturę wydostającej sie z wylewki wody, jak również ciśnienie, z jakim woda z niej wypływa. Obecnie coraz rzadziej można takie baterie spotkać w kuchni, ponieważ wiele osób decyduje się na jeden uchwyt. Takie baterie wybierają osoby, którym zależy na aranżacji retro, która wymaga starodawnej stylistyki. Najczęściej tego rodzaju baterie wykonuje się z mosiądzu, dzięki czemu idealnie oddają charakter całej kuchni.

Author: Sukulent z Biedronki