Świece Woodwick – co warto o nich wiedzieć?

Choć świece Woodwick pojawiają się w ofercie już od pewnego czasu, to dla wielu z nas nadal stanowią źródło pytań. Co warto nich wiedzieć? Czym są świece Woodwick? Kto nam je oferuje? Tego i kilku innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Świece woodwick – o czym dokładnie mowa?

Świece Woodwick to propozycja od amerykańskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji świec, wosków, miniświeczek oraz zapachów do samochodów. Woodwick to marka, która stawia na trwały i solidny zapach, a także na wykorzystanie bezpiecznych surowców. 

Dzięki temu świece woodwick to gwarancja mieszanek wysokiej jakości wosków oraz skoncentrowanych olejków zapachowych, które nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia. Niestety tego samego nie można powiedzieć o innych świecach, które produkowane są z parafiny, czy innych szkodliwych dla naszego zdrowia materiałów. W przypadku świec Woodwick tego typu problemy nie występują, więc to zdecydowanie produkty warte naszej uwagi.

Świeca zapachowa woodwick – co mamy do wyboru?

Biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z profesjonalnym producentem oraz dystrybutorem świec zapachowych możemy liczyć na bardzo szeroki wybór produktów. W podstawowej ofercie znajdziemy do wyboru małe świece, średnie świece oraz duże świece. Dzięki temu każdy z nas będzie w stanie ustalić, która świeca zapachowa woodwick będzie odpowiednia. 

Wystarczy, że określimy, jaki czas palenia nas interesuje. Ogólnie przyjęło się, że małe świece palą się aż do czterdziestu godzin, średnie świece nawet do stu godzin, a te największe do stu siedemdziesięciu godzin. 

Do tego warto wspomnieć, że świece Woodwick występują w wielu różnych zapachach. Nie zabrakło tutaj zapachów mandarynki, pianek Marshmallow, czy wanilii lub cynamonu. Świece Woodwick to również zapachy drzewa sandałowego, pomarańczy, truskawek z bitą śmietaną, czy jeżyn i prawdę mówiąc, to możemy tak jeszcze wymieniać i wymieniać, bo wybór jest bardzo szeroki.

Author: Kasia Szczur-Sylvian