Modny i funkcjonalny prysznic – jakie rozwiązania są na czasie?

Remontując lub urządzając łazienkę od podstaw, należy starannie przygotować projekt. Aby łazienka była w pełni funkcjonalna i nowoczesna, podczas wybierania sprzętu, mebli i armatury warto poznać najnowsze rozwiązania polecane przez designerów. Przeglądając katalogi, na łamach których prezentowane są aranżacje zaprojektowane przez specjalistów, nie sposób nie zauważyć, że w sercu większości z nich znajdują się nie wanny, a prysznice. Jakie rozwiązania są obecnie na czasie? Dlaczego zestawy prysznicowe Hansgrohe są szczególnie popularne w nieszablonowo urządzonych łazienkach? Sprawdź!

Nowoczesny prysznic – SPA w domowym zaciszu

Jeśli wydaje Ci się, że prawdziwy odpoczynek i komfort może zapewnić jedynie długa kąpiel, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom każda wizyta pod prysznicem może stać się sesją relaksacyjną. Standardowe, półkoliste kabiny prysznicowe z brodzikiem nie znajdują zastosowania w nowoczesnych łazienkach, gdzie króluje minimalizm. Brodziki zostały zastąpione przez dyskretne odpływy podłogowe, a ciężkie, przesuwne, matowe drzwi – przez eleganckie, przeszklone tafle. Takie rozwiązanie optycznie powiększa pomieszczenie, dodaje aranżacji „oddechu” i klasy. Co więcej, prysznic bez brodzika wyjątkowo łatwo utrzymać w nienagannej czystości.

Za szklanymi drzwiami znajduje się nie tylko klasyczna bateria, ale również deszczownica o regulowanym strumieniu i opcji chromoterapii, dysze masujące, systemy audio. Ciekawą nowością na rynku są prysznice z funkcją sauny.

Zestawy prysznicowe Hansgrohe – postaw na jakość

Podczas kompletowania zabudowy prysznicowej, nie zdawaj się na przypadek. Niskiej jakości baterie, dysze i deszczownice będą niszczeć pod wpływem intensywnego użytkowania, wody, środków myjących. Wybierając zestawy prysznicowe Hansgrohe, wyposażasz swoją łazienkę w stylowe, elegancko wykończone i trwałe komponenty, które w nienagannym stanie będą służyć przez długie lata.

Author: Szpak Mateusz