Mała łazienka

Jeśli nasza łazienka mieści się w pomieszczeniu o małym metrażu jej zaplanowanie wymaga szczególnej uwagi. Trzeba dokładnie zaplanować wszystko aby po ustawieniu wszystkich urządzeń takich jak umywalka, W Cc, bidet, wanna lub prysznic pozostało jeszcze trochę miejsca. Jeśli tylko się wie jaki chce się osiągnąć efekt można wybierać. Oferta jest bardzo szeroka. Urządzenie małej łazienki wymaga odpowiedzi na wiele pytań. Przede wszystkim jak pomieścić wszystkie niezbędne urządzenia na małej powierzchni ? Jaką ceramikę wybrać aby pomieszczenie było funkcjonalne? Ważne też są różnego rodzaju dodatki, które to domykają całość jak na przykład wieszaki na ręczniki łazienkowe czy też kubeł na śmieci lub mydelniczka.

Wanna czy prysznic ?

Wanna czy prysznic ? Często gdy nie znajduje się odpowiedzi na powyższe i inne pytania łazienka pozostaje w takim stanie jak na początku tylko wymienia się urządzenia na nowe. A to duży błąd. Nawet mała łazienka może być funkcjonalna i praktyczna wystarczy tylko rozglądnąć się po marketach oferujących całą gamę urządzeń no i najważniejsze trzeba wiedzieć, czego się szuka. Zakupy zazwyczaj zaczyna się od zakupu umywalki. I to właśnie do niej dopasowuje wszystkie pozostałe elementy. Można zdecydować się na umywalkę w zależności od upodobań i wymogów na półpostumencie, z ozdobnym syfonem lub taką umieszczoną na blacie.

Co pod skosem?

Jeżeli w łazience mamy skosy, to najlepiej jest pod nim zmieścić wannę. Dzięki takiemu zabiegowi nie będziemy tracić miejsca, bo ciężko jest cokolwiek innego zmieścić pod skosem.

Author: Pan Kleks