Baterie kuchenne z wężem stają się coraz modniejsze

Baterie kuchenne stojące, montowane w ścianie, z wysoką lub niska wylewką – to tylko niektóre propozycje, jakie można spotkać na rynku. Nic zatem dziwnego, że wiele osób gubi się w dostępnych produktach. Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ klienci sklepów nie wiedzą dokładnie czego potrzebują, a co za tym idzie – czego mają szukać w asortymencie. A wystarczy przed zakupami usiąść i na spokojnie zastanowić się nie tylko nad tym, jak ma wyglądać kran do zlewozmywaka, ale również – jakie funkcje ma spełniać, aby być idealnym rozwiązaniem. Na co zatem należy zwrócić uwagę? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Bateria z wężem niezwykle praktycznym rozwiązaniem

Przyglądając się ofercie rozmaitych producentów, śmiało można stwierdzić, że bateria, której wylewka zamontowana jest na wyciąganym wężu, staje się coraz modniejsza. I to nie dlatego, że ładnie wygląda, ale dlatego, że najzwyczajniej w świecie jest praktyczna. Mając taką wylewkę, nie tylko jesteście w stanie bez problemu dotrzeć do obu komór zlewozmywaka (jeśli posiadacie zlew dwukomorowy), ale bez trudu możecie także napełnić wysokie naczynia, garnki, nie wkładając ich uprzednio do zlewu. Jak zatem widać, jest to doskonałe rozwiązanie w kuchni. Co więcej, należy mieć również na uwadze, że tego rodzaju sprzęt łatwo można wyczyścić przy użyciu delikatnych środków i ściereczek. Robiąc to regularnie nie będziecie musieli stosować silnych odkamieniaczy, które mogą niestety zniszczyć wylewkę.

Author: Sukulent z Biedronki