Bateria z termostatem – zalety

Remontując łazienkę większość z nas poszukuje nowoczesnych rozwiązań, które będą się efektownie prezentowały i za sprawą swojej innowacyjności przyniosą różne korzyści. Idąc tym tropem, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej baterii z termostatem. Czy warto jest w nią inwestować i wymieniać stary, klasyczny model baterii na taką, która posiada termostat?

Z wizualnego punktu widzenia nie jest to konieczne, ponieważ bateria z termostatem nie różni się niczym od tej, która go nie posiada. Przy czym należy podkreślić, że są to jedyne podobieństwa, jakie posiadają te dwa rodzaje baterii. Bo jeśli chodzi o funkcjonalność i wygodę, to zdecydowanie wygrywa bateria wannowa z termostatem… Armatura z termostatem najczęściej montowana jest przy wannach oraz prysznicach. Dowiedzmy się dlaczego!

 

Ciepła woda od pierwszej sekundy

Nikt z nas nie lubi kąpać się w zimnej wodzie. W związku z tym, po wejściu do wanny bądź pod prysznic odkręcamy wodę i poświęcamy odrobinę czasu na to, aby wyregulować temperaturę. Dopiero gdy strumień będzie odpowiednio ciepły, rozpoczynamy kąpiel. Jednak w między czasie upłynęło trochę wody, która najzwyczajniej w świecie się zmarnowała. A przecież można tego uniknąć. Bateria wannowa z termostatem sprawi, że z kranu od razu poleci woda o takiej temperaturze, jaką wcześniej ustawiliśmy. Bez konieczności kręcenia w prawo i w lewo, aby w końcu uzyskać pożądaną temperaturę wody. Przy termostacie jedyny uchwyt, jaki należy obsługiwać, to ten, który pozwala regulować strumień wody.

 

Wygoda i oszczędność w jednym

Zaletą posiadania baterii wannowej lub natryskowej z termostatem jest nie tylko ogromna wygoda i komfort, ale także oszczędność. Brak konieczności ustawiania temperatury wody, równa się brak jej marnowania, co z kolei przekłada się bezpośrednio na mniejsze jej zużycie i niższe rachunki za wodę. Jednym słowem bateria wannowa z termostatem jest tym, w co warto wyposażyć swoją łazienkę… Zapoznaj się z ofertą baterii, jaka znajduje się na naszej stronie internetowej, złóż zamówienie i ciesz się wysokiej jakości, nowoczesną armaturą.

Author: Micha Lina