Bateria prysznicowa Alerna Iris

Bateria prysznicowa podtynkowa jednouchwytowa firmy Alerna Iris symbol ALTN-176916 to tylko jeden z elementów szerokiego asortymentu jaki ma do zaoferowania firma Alterna. Wśród produktów tej firmy największym zainteresowaniem cieszą się baterie umywalkowe stojące, baterie i słuchawki prysznicowe, ale także różnego rodzaju uchwyty łazienkowe, siedziska, w tym przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Seria Iris została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających gustach. Zachwyca prostotą, idealnie gładką powierzchnią i ponadczasowym designem. Bateria ta nie jest jedynie niezbędnym elementem wyposażenia łazienki, ale także ozdobą przykuwającą wzrok. Rozeta montowana bezpośrednio na ścianie zachowuje kształt kwadratu. Pokryta jest lśniącym chromem, zapewnia nie tylko wysokie walory estetyczne ale także długą trwałość. Na kompletny zestaw baterii podtynkowej Iris składa się regulator ceramiczny (35 mm), przyłącza G1/2” i rozeta maskująca. Wszelkie mocowania elementów zostały starannie ukryte, a po montażu pozostają całkowicie niewidoczne dla użytkownika, co ma wpływ na ostateczny efekt wizualny. Widoczna część stanowi łatwą do utrzymania powierzchnię.

Produkty firmy Alterna dostarczają najwyższej klasy wyroby sanitarne i słyną z niezawodności. Wynika to z korzystania z materiałów najwyższej jakości oraz wdrażania nowoczesnych metod produkcji. Firma Alterna w swoim asortymencie posiada modele idealnie wpasowujące się w każde wnętrze od surowej nowoczesności po przytulną klasykę. 

Author: Pies Kot